‘Deadwood’ Beyaz Perdeye Uyarlanıyor

Diziler

Televizyon yapımı Deadwood, beyaz perdeye uyarlanıyor.

David Milch’in eleştirmenlerce beğenilen, Emmy ödüllü HBO serisi Deadwood’un film versiyonunun çekimlerine Los Angeles’ta başlandı.

2004 ile 2006 yılları arasında yayınlanan dizinin iki saatlik sinema filmi versiyonu, dizinin yönetmeni Daniel Minahan ile senaristi David Milch’e emanet.

Deadwood filminde, dizinin silinmez karakterleri, Güney Dakota’nın eyalet olmasını kutlamak için on yıl sonra yeniden bir araya geliyor. Eski rekabetler yeniden canlanıyor, ittifaklar yeniden teste tabi tutuluyor ve eski yaralar yeniden açılıyor. Bir yandan bütün karakterler de modern zamanın getirdiği kaçınılmaz değişikliklere uyum sağlamaya çalışıyorlar.

Serinin unutulmaz isimleri Ian McShane, Timothy Olyphant, Molly Parker, Paula Malcomson, John Hawkes, Anna Gunn, Dayton Callie, Brad Dourif, Robin Weigert, W. Earl Brown, William Sanderson, Kim Dickens ve Gerald McRaney kadroya geri dönerken, Jade Pettyjohn da Caroline isimli yeni bir karakterle filmde boy gösterecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up