De Niro Ünlü Dolandırıcı Rolünde: The Wizard of Lies’ten İlk Fragman

Hollywood

Robert De Niro’nun Amerikan tarihinin en büyük mali dolandırıcılarından Bernie Madoff olarak karşımıza çıktığı The Wizard Of Lies’ten ilk fragman geldi.

Barry Levinson‘un yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Robert De Niro’ya Michelle Pfeiffer, Kristen Connolly, Lily Rabe, Hank Azaria ve Alessandro Nivola eşlik ediyor. Film HBO‘nun yapımcılığında çekildi. Önümüzdeki aylarda HBO ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

ABD tarihinin en büyük mali dolandırıcısı olarak kabul edilen Bernie Madoff‘un yükseliş ve düşüşünü konu alan filmde yatırımcılara kendi paralarından geri dönenle veya sonraki yatırımcılardan gelen paralarla ödemenin yapıldığı bir dolandırıcılık yöntemi olan Ponzi Oyunu sebebiyle hüküm giyen Madoff‘u De Niro canlandırırken, dolandırıcının eşi Ruth’a ise Pfeiffer hayat veriyor. Alessandro Nivola ise babasını federal makamlara bildiren büyük oğul Mark’ı canlandıracak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up