DC’nin Gelecek Planlarında Neler Var?

Hollywood
DC’nin bünyesine yeni filmler katılacağı açıklandı.

Solo filmlerle yoluna devam eden DC Evreni’nin bünyesine yeni filmler katılacağı ortaya çıktı. Wonder Woman, Aquaman, Shazam!, Joker gibi hem gişede hem de izleyici tarafında başarı sahibi olan filmlerden sonra, Batman devam filmi ve J.J. Abrams’lı Superman filmi için hazırlıklar yapılmaya başlandı.

Planlar arasında The Batman’de yer alan bir süper kötünün devam filmi ve The Flash’in çekimlerine başlanması gibi olaylar bulunuyor.

Warner ve DC’nin gelecek planları arasında Joker ve Birds of Prey gibi 18+ filmler yapmak var. James Gunn’ın The Suicide Squad’ı da aynı şekilde 18+ olacak. Green Lartern Corps’a gelecek olursak, projenin J.J. Abrams tarafından hayata geçirilebileceği düşünülüyor. Diğer yandan Green Lantern için bir dizi projesi bulunuyor. Greg Berlanti, bu dizinin hayata geçirilmesinde rol oynayacak. 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up