DC Filmlerinin Vizyon Tarihleri Belli Oldu

Hollywood

DC’nin dört gözle beklenen filmlerinden The Batman ve The Suicide Squad’ın ülkemizdeki vizyon tarihleri belli oldu.
Yönetmen koltuğunda Matt Reeves‘in oturduğu The Batman filmi ve James Gunn‘ın yönetmenliği ile senaristliğini üstlenerek gündeme oturduğu The Suicide Squad filminin ülkemizdeki vizyon tarihleri belli oldu.

Reeves‘in yönetmenliğindeki The Batman filmi ülkemizdeki izleyicileriyle tüm dünya ile birlikte 25 Haziran 2021 tarihinde buluşacak.

Jared Leto, Will Smith, Margot Robbie gibi isimleri bünyesinde barındırmasıyla  DC hayranlarının beğenisini kazanan The Suicide Squad’ın vizyon tarihi ise 6 Ağustos 2021 olarak belirlendi.

Son olarak Batman karakterine veda eden Ben Affleck‘in ardından yerine gelecek isimin kim olacağı ise gittikçe merak edilen bir konu haline gelmişti. Bu role gelebilecek isimler arasında Jon Hamm, Steven Yeun, Daniel Kaluuya gibi oyuncular bulunuyor.

Matt Reeves, çizgi romanlarda olduğu gibi filmde de Batman’in dedektif yönünün baskın olmasını istediğini ve filmin noir bir film olacağını belirtmişti.

Margot Robbie’nin başrolünde bulunduğu ve Cathy Yan yönetmenliğinde olan Birds of Prey filmi ise 6 Şubat 2020 yılında izleyicileriyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up