“Dawn of The Planet of the Apes” Filminin Vizyon Tarihi Değişti!

Dünya

apes_a

Hızlı ve Öfkeli filminin başrol oyuncusu Paul Walker’in ölümü ile Hızlı ve Öfkeli filminden bir hafta sonra vizyona girecek olan “Dawn of the Planet of the Apes” filmi bir hafta öne alındı.

Hızlı ve Öfkeli film serisinin başrol oyuncusu Paul Walker’in Kasım ayında geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmesi ile filmin kaderinin ne olacağı henüz belirlenemedi. 11 Temmuz diye kararlaştırılan vizyon tarihi ileri bir tarihe ertelendi. Universal yaptığı açıklama ile zaten yoğun program dolayısıyla ertelenmesi gerektiğini ekledi.

Matt Reeves yönetmenliğinde vizyona girecek olan Maymunlar Cehennemi filminin devamı niteliğindeki “Dawn of the Planet of the Apes” filminin başrol oyuncuları Andy Serkis, Gary Oldman,Jason Clarke ve Keri Russel olacak. Maymunlar Cehennemi filminde başlayan virüs yayılmaya devam edecek ve virüsten kurtulan insanlar hayatta kalma mücadelesi yaşayacak. Mark Bomback’ın senaristliğini üstlendiği filmin yapım ekibinde Peter Chernin, Dylan Clarke, Amanda Silver ve Rick Jaffa’yı görmekteyiz.

Filmin yeni vizyon tarihi ise 11 Temmuz 2014.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up