David O. Russell’ın Yeni Filminde Christian Bale’a Margot Robbie Eşlik Edecek

Günün Haberi Hollywood
David O. Russell’ın Amsterdam ismiyle vizyona girmesi beklenen yeni filminin başrolünde yer alacak Christian Bale’a Margot Robbie eşlik edecek.

The Fighter, Silver Linings Playbook ve American Hustle gibi filmlerle tanınan David O. Russell’ın yeni filminde Christian Bale’a Margot Robbie eşlik edecek.

Dört yılda beş Oscar adaylığı kazanan David O. Russell, beş yıllık aranın ardından yeni bir film için setlere geri dönecek.

New Regency çatısı altında hazırlanacak filmin başrolünü daha önce The Fighter ve American Hustle’da yönetmenle beraber çalışan Christian Bale üstlenecek. Filmde ayrıca Bale’a Margot Robbie eşlik edecek.

Hazırlık aşamasında olan Amsterdam isimli filmin hakkında bilinenler ise oldukça kısıtlı. Ancak filmin bir doktor ile avukat arasındaki alışılmadık ortaklığı konu alacağı söyleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up