David Fincher ‘World War Z 2’yi Yönetecek

Hollywood Manşet

Marc Forster yönetmenliğinde çekilen Brad Pitt başrollü  World War Z filminin devam filminde yönetmen koltuğuna David Fincher oturacak.

Daha önce Fight Club, Seven, Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi gibi filmlerde beraber çalışan David Fincher, Brad Bitt ikilisi ‘World War Z 2’ filminde yeniden bir araya geliyor. Paramount Pictures’dan gelen bilgiye göre ‘World War Z 2’ filminin başrolünü Brad Bitt üslenirken yönetmen koltuğunda ise David Fincher oturacak.

Marc Forster‘ın kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlanan World War Z, gişede büyük bir başarı elde etmesinden sonra gözler ikinci filme çevrilmişti. Beautiful Boy’un galasında Variety‘e konuşan yapımcı Dede Gardner, “Çekimlere Haziran ayında başlıyoruz. Başka bilmemiz gereken ne var? Brad Pitt, Gerry Lane rolüne geri döndü. David Fincher da filmin yönetmeni.” açıklamasıyla filmin hayranlarını sevindirdi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up