Das Boot’un Dizi Versiyonu Yolda

Diziler Günün Haberi

Wolfgang Petersen’in efsanevi denizaltı filmi Das Boot ekrana uyarlanıyor. Malta’da çekimleri gerçekleşen diziden ilk görseller geldi.

Sekiz bölüm olması planlanan dizi dev bütçesi ile dikkat çekiyor. Das Boot ‘un devamı niteliğindeki 32.8 milyon dolarlık bir bütçeli dizi filmin birkaç ay sonrasında yani 1942’de geçecek.

Nazi Almanyası’nın aleyhinde bir gelişme yaşanır, çözülen bir Enigma şifresi her şeyi riske atar. Das Boot, denizaltı ve direniş hareketi La Rochelle’in hikayesini ekrana aktarıyor.

Dizide August Wittgenstein, Rick Okon, Franz Dinda, Lizzie Caplan ve Vicky Krieps gibi oyuncuların yanı sıra Jonathan Zaccaϊ, Leonard Scheicher, Robert Stadlober, Dinda ve Stefan Konarske gibi isimler rol alıyor. Andreas Prochaska‘nın yönettiği Das Boot Bavaria Fiction, Sky Deutschland ve Sonar Entertainment iş birliğinde ekranda olacak.

Dizinin yıl içinde seyirci ile buluşması bekleniyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up