Dark’ın Yeni Sezonu Haziran’da Yayınlanabilir

Diziler
IMDb’de yer alan bilgiye göre Netflix dizisi Dark’ın 3. sezonu 27 Haziran’da yayınlanacak.

Netflix’in Almanya yapımı orijinal dizisi Dark, geçtiğimiz yıl 2. sezonuyla seyirci karşısına çıkmıştı. Dizinin merakla beklenen 3. sezonuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Çevrimiçi sinema veri tabanı sitesi olan IMDb‘de yer alan bilgiye göre, dizinin yeni sezonu 27 Haziran’da yayınlanacak.

Baran bo Odar ve Jantje Friese iş birliği ile ekrana taşınan Dark, ilk sezonda Winden kasabasında iki çocuğun kaybolmasının ardından yaşanan olayları konu ediniyordu.

İkinci sezonunda birçok sorunun cevabını yanıtlayan dizi, sürpriz finaliyle de yeni sezon beklentilerini yükseltmişti. Çekimleri geçtiğimiz yıl tamamlanan ve merakla beklenen yeni sezon, Haziran ayında seyirci karşısına çıkabilir.

Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, IMDb verilerinin ve uzun süreli bekleyişin Haziran ayında sonuç verebileceği gözüküyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up