Darbeye Hayır!

Manşet

Kamuoyuna Duyuru

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!

Ülkemizde yaşanan kalkışma hareketi esnasında necip Türk milletinin şanlı direnişi ve feraseti tarih sayfalarında altın harflerle yerini alacaktır. Tarih milletin istiklaline özgür iradesine ve hürriyetine pranga vurmaya çalışanları kaydedeceği gibi uçakların, tankların ve mermilerin önünde silahsız sivil direnişi de yazacaktır.

Yaşadığımız bu süreç içerisinde gerek sosyal medya gerekse meydanlarda milletin hiçbir ideoloji farkı gözetmeksizin yan yana duruşu esnasında; ses vermekten aciz, adı şöhretle anılan bir takım sanatçı kılıklı darbecileri Sinefesto olarak açıkça kınıyoruz.

Dün başka olaylarda meydanlarda en önde yürürken bu gün sesi dahi çıkmayan sanatçı müsveddelerine, darbe sevicilerine sanat ve kültür camiası içerisinde hiçbir şekilde sahip çıkmayacağımızı açıkça belirtiriz. Güce göre taraf belirleyen postal yalakaları şanlı Türk milleti tarafından da hak ettiği şekilde değerlendirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up