Danny Boyle’den Trainspotting 3 Açıklaması

Hollywood
Danny Boyle’den Trainspotting 3 Açıklaması

Yönetmen Danny Boyle, Trainspotting’in üçüncü devam filmiyle ilgili heyecan verici açıklamalarda bulundu.

20 yıl arayla çekilen iki filmi çekilen Trainspotting‘e üçüncü halka eklenebilir. The Hollywood Reporter‘in haberine göre; Boyle, filmi uyarladığı Irvine Welsh’in üçüncü kitabının başka bir Trainspotting filmine dönüştüreceği sinyalini verdi. Boyle: “Irvine Welsh, karakterleri farklı yollarla ve farklı kitaplarla; birbirlerinin hikayelerinde ele alıyor. Buna bize Irvine’nin küçük Marvel evreni diyebiliriz.”

Boyle, Begbie karakteri üzerinden üçüncü filmin hikayesinin ipuçlarını veriyor. Boyle: “Eğer üçüncü bir film olacaksa onda hikayenin merkezine bir karakteri alıp onun etrafında diğer karakterlere yer veriririz. Tabii ama buna bir T3 demek doğru denmez; zira bu sadece onun hikayesi.

Şimdilik bu açıklamalarla yetinsek de yeni bir Trainspotting filminin gelmesi ya da o evrenden bir spin-off görmek bile heyecan verici. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu arada Trainspotting 2’nin ülkemizde gösterime girmeyeceğini de hatırlatalım.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up