Daniel Radcliffe Bu Kez Korkutacak

Dünya Manşet

Harry Potter serisi ile üne kavuşan Daniel Radcliffe yeni filmiyle ters köşe yaptı. Radcliffe, Türkiye haklarını D Yapım’ın aldığı ‘The Woman İn Black’te bu kez korkucak.

Harry Potter, karakteriyle kısa sürede üne kavuşan Daniel Radcliffe, yeni yılda vizyona girecek korku türündeki ‘The Woman in Black’ filmiyle 2012 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor. Filmin Türkiye haklarını D Yapım’ın aldığı film 2012’in ilk aylarında sinemaseverlerle buluşacak.

İngiliz Heat Dergisi’nin yaptığı bir araştırmaya göre 30 yaş altı zengin sanatçılar listesinin zirvesinde yer alan ve küçük yaşına rağmen başarılarla dolu bir kariyere sahip Daniel Radcliffe aynı zamanda How To Succeed In Bussines Wihtout Really Trying adlı Broadway müzikalindeki  üstün performansı ile de  adından başarı ile söz ettiriyor.

Radcliffe, son filmi  “The Woman In Black”te ise ters köşe yaparak bu kez korkutacak. Ürkütücü bir hayalet hikâyesine dayalı olan ‘The Woman In Black’ filminin yönetmen koltuğunda James Watkins oturuyor. Filmde, iş amaçlı uzak bir köye seyahate çıkan avukat Arthur Kipps’i canlandıran Radcliffe, kasabanın trajik ve işkence dolu korkunç sırlarını ortaya çıkarmaya başlıyor. 2012’in iddialı yapımları arasında gösterilen “The Woman In Black” ve oyuncunun bu filmdeki performansı daha şimdiden merak konusu.

sinefesto.com / Barış Karabulut

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up