Damien Chazelle’in Yeni Projesine Dair İlk Detaylar

Hollywood

Damien Chazelle’in yeni projesi 1920’lerin Hollywood’unda geçen Babylon filmi olabilir. Yüksek bütçeli bir dönem filmi olması beklenen Babylon’un başrollerini üstlenmesi için Emma Stone ve Brad Pitt ile görüşülüyor.

Whiplash, La La Land gibi filmleriyle yönetmenlik başarını üst seviyelere çıkartan Oscar ödüllü yönetmen Damien Chazelle, şu sıralar Netflix platformunda yayınlanacak müzikal dizisinin hazırlıklarıyla uğraşıyor.

Chazelle’in yeni projesine dair de yeni detaylar gelmeye başladı. Deadline’ın haberine göre, son olarak First Man ile sinemalara konuk olan Chazelle’in yeni filmi Babylon olabilir.

Chazelle’in senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmen koltuğuna oturmayı planladığı Babylon, 1920’lerin Hollywood’unda geçen, yüksek bütçeli bir dönem filmi olarak tanımlanıyor. Filmin konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da, Chazelle’in yeni projesinde sessiz filmlerden sesli filmlere geçildiği döneme ışık tutacağı söyleniyor.

Olivia Hamilton, Matt Plouffe ve Marc Platt’in yapımcılığını üstlendiği filmin başrolünde Emma Stone yer alabilir. Diğer taraftan Stone’a filmde eşlik etmesi adına usta oyuncu Brad Pitt ile de görüşüldüğü iddia ediliyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up