Dakota Johnson’lı The High Note Filminden İlk Fragman

Hollywood
Dakota Johnson‘ın başrolünde yer aldığı The High Note filminden fragman yayınlandı. Film, vizyona girmeden 29 Mayıs’ta dijital olarak yayınlanacak.

Nisha Ganatra‘nın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde Tracee Ellis Ross, Dakota Johnson, Ice Cube gibi isimlerin yer aldığı The High Note filminin fragmanı yayınlandı.

Müzikal, dram ve komedi türlerini harmanlayan The High Note, bir süperstar olan Grace Davis’in hikayesine odaklanıyor. Ünlü şarkıcının kişisel asistanlığını üstlenen Maggie (Dakota Johnson), bir yandan ayak işlerini yönetirken, diğer yandan çocukluk hayali olan müzik yapımcılığının peşinden koşar. Film, iki kadının hayallerini farklı pencerelerden beyaz perdeye taşıyacak.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Kelvin Harrison Jr., – Diplo , Zoe ChaoEddie IzzardBill Pullman ve Diane Raphael gibi isimler de yer alıyor.

Focus, The High Not filmini 29 Mayıs’ta 48 saatliğine dijital olarak kiralamaya açacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up