Cruella’nın Fragmanı Disney Filmlerinin İzlenmelerini Geride Bıraktı

Hollywood Manşet

101 Dalmaçyalılar’ın live-action versiyonu olan “Cruella” filminin fragmanı, ilk 24 saatinde 71 milyon görüntüleme alarak birçok Disney filminin izlenme sayısını geçti.

La La Land, The Amazing Spider-Man ve The Help gibi dikkat çeken yapımlarda başrolü üstlenen yıldız oyuncu Emma Stone‘lu Cruella filminin fragmanı, yayınlandığı ilk 24 saatinde 71 milyon görüntüleme alarak birçok Disney filminin izlenme sayısını geçti.

Maleficent: Mistress of Evil ve Aladdin gibi Disney filmlerinin fragmanlarını izlenme sayısı ile geçen Cruella, çok sevilen animasyon filmi Lion King’in 224 milyonluk ilk 24 saat izlenme oranını geçemedi. Disney’in geçtiğimiz yıl vizyona soktuğu Mulan filmi de 175 milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Ekranlara birçok kez uyarlanan 101 Dalmaçyalılar’ın live-action versiyonu olan film, dalmaçyalı cinsinden köpeklerin başına iş açan Cruella karakterine odaklanıyor. Oscar ödüllü Stone’un kötü karakter Cruella de Vil’e hayat verdiği Disney uyarlaması filminin yönetmen koltuğuna ise Craig Gillespie oturuyor.

28 Mayıs 2021 tarihine vizyon planı yapan filmde Stone‘a Emma Thompson, Joel FryPaul Walter HauserEmily Beecham ve Mark Strong gibi isimler eşlik ediyor.

Heyecanla beklenen filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up