CNBC-e’nin yeni sezon dizileri

Manşet TV'de Sinema

Karışık promosyonlu CNBC-e dergi bu ay yeni sezon dizilerini mercek altına aldı.

En sevdiğiniz CNBC-e ve e2 dizilerinin yeni sezonlarına dair bilgiler ve sezonun yepyeni dizilerine dair her şey bu sayıda.

CNBC-e’de yeni sezonun en merakla beklenen dizisi Game of Thrones, genç bir kurtadamın maceralarını anlatan Teen Wolf, değişik türlerden üç arkadaşı aynı çatı altında birleştiren Being Human, Dustin Hoffman ve Nick Nolte’yi bir araya getiren Michael Mann imzalı Luck, sıradışı bir Vahşi Batı deneyimi sunan Hell on Wheels… Yeni dizilerin yanı sıra, yeni sezonlarıyla sonbahardan itibaren ekranda olacak sevilen diziler de mercek altında.

Camelot dizisinde Merlin’i canlandıran ünlü aktör Joseph Fiennes CNBC-e Dergi’ye konuştu. Tüm sezona ayna tutan sezon değerlendirmesi dosyası ve kaldığı yerden devam eden CNBC-e’de İngiliz istilası da Ağustos sayısının öne çıkanlarından.

Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

ntvmsnbc

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up