Clueless Filmi Yeniden Diziye Uyarlanıyor

Diziler

Yayınlandığı günden itibaren kült filmler arasına girmeyi başaran komedi filmi “Clueless”in diziye uyarlanması için hazırlıklara başladı.

Amy Heckerling‘in yönetmen koltuğuna oturduğu 1995 yapımı Clueless, vizyona girdiği ilk günden büyük ilgi toplayarak öne çıkan filmler arasına girmeyi başarmıştı.

Peacock televizyon ağı Clueless filminden hareketle önceden diziye uyarlanan yapımın dizi versiyonunu tekrar gündeme getirdi. Yeniden çevirim için hazırlıklara başlanan dizi, Dionne karakterine odaklanacak.

Rengarek kıyafetleri ve mekan tasarımı ile seyircilerine keyifli bir seyir zevki sunan filmin yeniden çevrim dizisi için isim arayışları halen sürüyor.

Dizide Jordan Reddout ve Gus Hickey, yazar ve yönetici yapımcı olarak yer alırken Corrinne Brinkerhoff, filmin yapımcısı Scott Rudin, Robert Lawerence, Eli Bush ve Tiffany Grant yönetici yapımcı olarak görev alacak.

Prodüksiyonunu CBS Television Studios‘un üstlendiği dizide Dionne okulun en popüler kızı olma rolünü üstlenirken en yakın arkadaşı Cher Horowitz‘in değişiminin ardında yatan gizemi çözmeye çalışacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up