Clint Eastwood’un Yeni Filmine Sam Rockwell Katıldı

Hollywood

Clint Eastwood’un yeni filmi The Ballad of Richard Jewell’ın oyuncu kadrosuna Oscar ödüllü oyuncu Sam Rockwell dahil oldu.

Usta yönetmen ve oyuncu Clint Eastwood’un yeni biyografik filmi The Ballad of Richard Jewell için hazırlıklar devam ediyor. Sam Rockwell’in oyuncu kadrosuna dahil olduğu film, bir güvenlik görevlisi olan Richard Jewell’ın hakkında yayınlanan asılsız bir haber yüzünden 1996 Yaz Olimpiyatları’ndaki terör saldırısının suçlusu olarak görülmeye başlamasıyla yaşadıklarını konu alıyor. Yerel bir kahramanken bir anda Amerika’nın en nefret edilen insanına dönüşen Jewell’ın hikâyesi, sorumsuzca yapılmış bir haberin ne kadar tehlikeli olabileceği göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Filmde Jonah Hill’in Richard Jewell’ı, Leonardo DiCaprio’nun ise Jewell’ın avukatını canlandırması bekleniyordu. Ancak projeyi hazırlayan ve yönetmesi beklenen Ezra Edelman’ın filmden ayrılmasının ardından Hill ve DiCaprio oyuncu kadrosundan ayrıldı. Filmde Jonah Hill’in yerini kimin alacağı şimdilik belirsizliğini korurken, bugün gelen haberle birlikte DiCaprio’nun yerini Sam Rockwell’in alacağı öğrenildi. Hill ve DiCaprio oyuncu kadrosundan ayrılmış olsalar da filmde yapımcı olarak yer almaya devam ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up