Clint Eastwood’un Yeni Filmi ’15:17 Paris Treni’nden Türkçe Altyazılı Fragman

Hollywood Manşet
Clint Eastwood’un Yeni Filmi ’15:17 Paris Treni’nden Türkçe Altyazılı Fragman
Clint Eastwoood’un yeni filmi 15:17 Paris Treni’nden Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı. Film, 3 adamın bir tren yolculuğunda cesurca davranarak birer kahramana dönüştükleri, gerçek bir olaydan esinlendi.

Filmin konusu

Aynı zamanda kitap uyarlaması olan 15:17 Paris Treni,  Ağustos 2015’te 500 kişiyi katledebilecek bir cephaneyle IŞİD teröristinin Berlin’den Paris’e hareket eden trene binmesi, trendekilere saldırmaya hazırlanırken üç Amerikalının (kitabın yazarları Stone, Skarlatos ve Stern’in) bu teröristi etkisiz hale getirmelerini anlatıyor. Filmin kahramanları Anthony Sadler, Oregon Ulusal Muhafızı Alek Skarlatos ve Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri 1.Sınıf Havacı Spencer Stone de 15:17 Paris Treni‘nde kendilerini oynuyor.  Üçlüye ise Jenna Fischer, Judy Greer, Ray Corasani, PJ Byrne, Tony Hale ve Thomas Lennon eşlik ediyor.

Film, 16 Şubat 2018’de vizyonda olacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up