Clint Eastwood Roman Uyarlaması ile Geliyor

Günün Haberi Hollywood
Clint Eastwood Roman Uyarlaması ile Geliyor

Ünlü oyuncu ve yönetmen Clint Eastwood, kitaptan sinemaya uyarlanan yeni filmi ‘The 15:17 to Paris’ için kolları sıvadı.

Son olarak yönetmenliğini üstlendiği ‘Sully’ filmiyle yönetmen olarak başarılı bir çalışmaya imza atan Oscar’lı aktör ve yönetmen Clint Eastwood, yeni filmi ‘The 15:17 to Paris’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

86 yaşındaki Eastwood, ‘The 15:17 to Paris: The True Stroy of a Terrorist, a Train, and Three American Heroes’ (15:17 Paris’e: Bir Terörist, Bir Tren ve Üç Amerikan Kahramının Gerçek Hikayesi) adlı kitabın sinema uyarlamasında yönetmen koltuğunda oturacak.

Kitap; Spencer Stone, Anthony Sadler ve Alek Skarlatos’un 2015 yılında Amsterdam’dan Paris’e giden bir hızlı trende ağır silahlı bir adamı durdurmaya çalışmasını konu ediniyor.

Gerçek bir hikaye

Film de üç Amerikalı asker tarafından önlenen 2015 yılı Fransa tren saldırısı üzerine olacak.

1992’de yönettiği ve oynadığı ‘Unforgiven’ adlı filmle en iyi yönetmen Oscar’ını kazanan ve en iyi aktör ödülüne aday gösterilen Eastwood’un yeni filminin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up