Clint Eastwood: Emeklilik planım yok

Hollywood
Hollywood’un yaşayan efsanesi Clint Eastwood emekliliği düşünmediğini ve yeni filmler çekmeyi planladığını açıkladı.

Usta oyuncu, Clint Eastwood önümüzdeki günlerde yeni filmler çekmeye hazırlanıyor. Dailymail‘in haberine göre son olarak 2019’da Richard Jewell’i çeken Eastwood, elinde iyi senaryolar bulunduğunu ve çekmek istediğini belirtti.

Emekliliğin planları arasında olmadığını belirten Eastwood “Film çekmeyi seviyorum. Para kazandığınız bir işiniz olması güzel. Filmlerde oynamayı seviyorum, film yönetmeyi de seviyorum. Yönetmenliğe insanlar ‘Yeter artık seni izlediğimiz’ diyeceklerini tahmin ettiğim için geçtim. Ara sıra kendi filmlerimde oynuyorum ve hevesimi alıyorum” ifadelerine yer verdi.

Clint Eastwood 1966 yapımı İyi, Kötü ve Çirkin filminde kullandığı ikonik panço hakkında ilginç bir açıklamada bulundu. İnsanın oyunculukla ilgili çok davranabildiğini belirten Eastwood battaniyeye benzeyen pançoyu bir cam kutunun içinde sakladığını ve hiç yıkamadığını söyledi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up