Bizimle İletişime Geçin

Çizgi Sinema

Baba Bizi Eversene (1975)

Yayınlandı

tarihinde

baba-bizi-eversene

– Ne zaman oldu bu çocuk?

+ 10 dakika önce!

Baba Bizi Eversene – Dere Boyu Kavaklar from SetAmiri on Vimeo.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çizgi Sinema

Button Man Uyarlamasının Yönetmeni Belli Oldu

Netflix hız kesmeden çizgi roman uyarlamalarına devam ediyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Netflix tarafından ekrana uyarlanacak olan Button Man filminin yönetmen koltuğunda Brian Helgeland oturacak.

John Wagner ve Arthur Ranson’ın çizgi romanından uyarlanacak Button Man filminin yönetmenliğini Oscar ödüllü yönetmen ve senarist Brian Helgeland üstlenecek

Button Man hakikat ötesi olarak nitelendirilen bu çağın tek gerçek kahramanı olarak değerlendirilen Harry Exton’ı anlatıyor. Eski bir asker olan Harry Exton süper zenginlerin yarıştığı gizli ve ölüme kadar gidebilen bir yarışmanın yetkilisi oluyor. Modern zamanların gladyatör dövüşlerini andıran bu yarışmada merhamete yer olmayan bir maceraya atılan Exton, oradaki elitlerin silahlarını kendilerine çevirerek bu yozlaşmış dünyayı yıkmak istiyor.

Hazırlık sürecinin ilk aşamalarında bulunan Button Man projesinin yapımcıları arasında Batman filmi üzerinde çalışan Matt Reeves de yer alıyor.

Okumaya Devam Et

Çizgi Sinema

Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles’tan Fragman

Batman ve Teenage Mutant Ninja Turtles bir arada…

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles’tan fragman yayınlandı.

Çizgi roman dünyasının en sevilen isimlerinden Batman ve Teenage Mutant Ninja Turtles’ı bir araya getiren animasyon yapım Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles’dan ilk fragman yayınlandı.

2015 yılında çıkan Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles çizgi romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin yönetmenliğini Jake Castorena üstleniyor.

Filmden yayınlanan fragman, hem Batman hem de Teenage Mutant Ninja Turtles evreninden birçok karakterin filmde yer alacağını gösteriyor. Joker, Batgirl, Harley Quinn, Robin ve Shredder gibi tanınan birçok karakter filmde boy gösteriyor.

Jake Castorena’nın yönettiği filmin seslendirme kadrosunda Darren Criss, Troy Baker, Tara Baker, Rachel Bloom, Joe DiMaggio ve Tom Kenny yer alıyor.

Okumaya Devam Et

Çizgi Sinema

Dedektif Pikachu’dan Yeni Fragman

Pokémon Dedektif Pikachu 10 Mayıs’ta sinemalarda…

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Pokémon Dedektif Pikachu’dan yeni bir fragmanı yayınlandı.

Ryan Reynolds’ın Pokémon Pikachu’yu seslendirdiği fantastik animasyon macerası Pokémon Dedektif Pikachu‘dan yeni bir fragman yayınlandı. Rob Letterman’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe gibi isimler yer alıyor.

Başarılı özel dedektif Harry Goodman esrarengiz bir şekilde kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu öğrenmek için kolları sıvar. Bu araştırmada Tim’e babasının eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu yardım eder. Pikachu esprili ve sevimli olduğu kadar iyi bir dedektiftir. Eşsiz bir şekilde birbirleriyle anlaşabildiklerini fark eden Tim ve Pikachu bu karmaşık sırrı çözmek için heyecan verici bir macerada güçlerini birleştirir. İnsanların ve Pokémonların birlikte yaşadığı Ryme Şehri’nin neon ışıklı sokaklarında ipuçları arayan ikili maceraları sırasında türlü türlü Pokémonlarla karşılaşır ve bu huzurlu hayatı yok edebilecek ve tüm Pokémon evrenini tehdit eden şoke edici bir komployu açığa çıkarır.

Pokémon Dedektif Pikachu ülkemizde 10 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler