Cingöz Recai’ye Devam Filmleri Gelebilir

Günün Haberi Türkiye
Cingöz Recai’ye Devam Filmleri Gelebilir
13 Ekim’de vizyona girecek olan Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü, vizyon öncesi gala yaptı. Gala’da yönetmen Onur Ünlü filmin devam halkaları için konuştu, “inşallah ikinci ve üçüncü filmi çekeriz” dedi.

Filmin Kanyon AVM’deki galasına Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Musa Uzunlar ile birlikte,  Serkan Keskin, Fatih Artman, Günay Karacaoğlu, Laçin Ceylan, Hakan Boyav, Ushan Çakır, Meriç Aral ve Boran Kuzum ve filmin yönetmeni Onur Ünlü katıldı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Onur Ünlü devam sinyali verdi : “Büyüyecek bir film yaptık, filmimizi seviyoruz. Gerçekten güzel oldu. Böyle bir film yok, inşallah bundan sonra  böyle filmler olur, bundan daha iyilerini yaparız. İnşallah ikincisini yaparız, üçüncüsünü yaparız” dedi.

 

Oynadığı her filmdeki her karakteriyle çok konuşulan Haluk Bilginer ise “Umarız seyirci de çok beğenir. Ben de bu gece ilk kez seyredeceğim seyirciyle birlikte. Çekim aşamasında çok mutlu olduğumu söylemeliyim. Biz Onur’la ve Kenan’la çok çalıştık. İlk kez Meryem’ciğim (Uzerli) ile birlike çalıştık, çok mutlu olduk inşallah son olmaz” cümlelerini kurdu.

“APAYRI, ÇOK GÜZEL BİR FİLM SİZİ BEKLİYOR”

Meryem Uzerli de “Çok güzel bir film sizi bekliyor. Değerli yönetmenimiz Onur Ünlü’nün de dediği gibi çok apayrı çok özel bir film sizi bekliyor. Hem dram var hem aşk var her şey var. St. Petersburg ve İstanbul’da çektik. Çok güzel bir enerji içindeyiz biz. Meryem Uzerli: Ben Haluk Bilginer’le bu filmde tanıştığım için Allah’a şükrediyorum. Kenan’la da tanıştığım için Allah’a şükrediyorum. Çok güzel bir kadro olduk. Her zaman böyle bir şans olmuyor hayatta” dedi.

Film için kılıktan kılığa giren “Cingöz Recai” Kenan İmirzalıoğlu: “Bilirsiniz Cingöz Recai Metin Ersan’la başlayıp Ayhan Işık’la devam eden bir serüven, biz de onu 2017’ye getirdik. 2017 gerçekleriyle yaptık. Çok özel bir oyuncu kadrosu var. Bu işin hakkıyla olması için. Yapımcımız da elinden geleni yaptı. Seyircimiz de inşallah teveccüh gösterir. Hepinizin de gördüğü gibi Meryem çok enerjik bir insan. Sete de aynen bu enerjisiyle geliyor. Sadece kamera önünde değil, arkasında da öyle. Kendi enerjisiyle ekibin de enerjisini yükselten bir insan. Müthiş bir performans gösterdi” dedi.

Filmin senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut’a ait. Yurt dışı sahneleri St.Petersburg’da çekilen film, 13 Ekim’de seyirciyle buluşacak.

FİLMİN KADROSU, KONUSU VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up