Cingöz Recai’nin Karakter Afişleri Yayınlandı

Manşet Türkiye
Cingöz Recai’nin Karakter Afişleri Yayınlandı

Kenan İmirzalığlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer’in başrolü paylaştığı, Onur Ünlü imzalı Cingöz Recai’nin karakter afişleri yayınlandı.

Peyami Safa’nın aynı adlı eserinden uyarlanan Cingöz Recai’yi Kenan İmirzalıoğlu Meryem Uzerli ise bir dolandırıcıyı canlandırıyor.

Cingöz Recai’nin konusu

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde.

Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı, Peyami Safa’nın unutulmaz eseri Cingöz Recai Limon Film tarafından sinemaya uyarlanıyor. Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Serkan Keskin gibi birçok önemli ismin yer aldığı yapımın senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından kaleme alındı.

Kadrosunda Musa Uzunlar, Algı Eke, Fatih Artman, Meriç Aral ve Serkan Keskin gibi isimler de yer alan Cingöz Recai 13 Ekim 2017 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

FİLMİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up