Bizimle İletişime Geçin

Türkiye

Cinemaxium’dan Yaz Kampanyası 3 TL’ye Sinema Bileti

Yayınlandı

tarihinde

cinemaximum

Sinemada Mutlu Son!

Sinemada 3 TL’ye film mi olur? Olmaz demeyin.

6 Haziran- 29 Ağustos 2014 tarihleri arasında seçili filmleri sadece 3TL’ye izleme fırsatını yakalayın.

Detaylı bilgi;

Kampanya dâhilindeki filmlerin lokasyon ve seansları her hafta değişkenlik gösterecektir.

Kampanya dahilindeki filmleri www.cinemaximum.com.tr ve www.marsgate.com.tr den takip edebilirsiniz.

Kampanya dahilindeki filmler daha önce vizyona girmiş veya vizyona hiç girmemiş olan filmler arasından özel olarak seçilmişlerdir.

Kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Kampanya Cinemaximum Trump ve Cinemaximum Oval Çarşı Bosna hariç diğer tüm Cinemaximum’larda geçerlidir.

Kampanyanın geçerli olacağı lokasyonlar; Cinemaximum M1 Merkez, Cinemaximum ANKAmall, Cinemaximum Antares, Cinemaximum Armada, Cinemaximum Atlantis, Cinemaximum Cepa, Cinemaximum Gordion, Cinemaximum Panora, Cinemaximum Antalya Migros, Cinemaximum MarkAntalya, Cinemaximum Forum Aydın, Cinemaximum Carrefour Bursa, Cinemaximum Carrefour Çanakkale, Cinemaximum Forum Çamlık, Cinemaximum Erzurum, Cinemaximum Espark, Cinemaximum Akasya Acıbadem, Cinemaximum Akbatı, Cinemaximum Aqua Florya, Cinemaximum Ataköy Plus, Cinemaximum Brandium, Cinemaximum Budak, Cinemaximum Capacity,Cinemaximum Carrefour Maltepe Park, Cinemaximum Cevahir, Cinemaximum Fitaş, Cinemaximum Forum İstanbul, Cinemaximum Historia, Cinemaximum İstinyePark, Cinemaximum Kale, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Marmara Forum, Cinemaximum Marmara Park, Cinemaximum Meydan, Cinemaximum Nautilus, Cinemaximum Palladium, Cinemaximum Pendorya, Cinemaximum Ege Park, Cinemaximum Forum Bornova, Cinemaximum Kipa Extra Balçova, Cinemaximum Konak Pier, Cinemaximum Optimum, Cinemaximum Piazza Maraş, Cinemaximum Forum Kayseri, Cinemaximum Kayseri Park, Cinemaximum Gebze Center, Cinemaximum Kent Plaza, Cinemaximum Forum Mersin, Cinemaximum Tarsu, Cinemaximum Ordu Migros, Cinemaximum Ada, Cinemaximum Next Level, Cinemaximum Serdivan, Cinemaximum Piazza Samsun, Cinemaximum Yeşilyurt, Cinemaximum Tekira, Cinemaximum Forum Trabzon, Cinemaximum Zorlu Center, Cinemaximum Vialand, Cinemaximum Şanlıurfa Piazza, Cinemaximum Forum Gaziantep, Cinemaximum Park 328, Cinemaximum Bodrum Midtown.

İşte Bilet Kampanyasına Dahil Filmler

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye

Nuri Bilge Ceylan’ın Yeni Filmi “Kuru Otlar Üstüne”nin Çekimleri Devam Ediyor

Prömiyerini Cannes Film Festivali‘nde yapacak!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Nuri Bilge Ceylan’ın Yeni Filmi  "Kuru Otlar Üstüne"nin Çekimleri Başladı

Nuri Bilge Ceylan’ın yeni filmi “Kuru Otlar Üstüne”nin çekimleri Erzurum’da devam ediyor.

Dünyaca ünlü Türk yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın yeni filmi “Kuru Otlar Üstüne“nin prodüksiyonu Erzurum’un Karayazı ilçesinde devam ediyor. Avrupa’nın en büyük sinema destekleme fonlarından biri olan Eurimages Fonu‘nun bu yılki destekleyeceği yapımlar arasında bulunan Kuru Otlar Üstüne‘nin 2022 yılında gösterime girip Cannes Film Festivali‘nde prömiyerini yapması bekleniyor.

Geçtiğimiz aylarda 2020-2 Sayılı Sinema Destekleme Kurulu Kararı’yla Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan 2 milyon TL yapım desteği alan filmin yapımcılığını Memento Films Production (Fransa), NBC Film (Türkiye), Komplizen (Almanya) ve ATMO (İsveç) gibi uluslararası şirketler üstleniyor.

Merakla beklenen yapımın oyuncu kadrosunda Merve Dizdar, Deniz Celiloğlu ve Musab Ekinci bulunuyor. Film, İstanbul’a tayin olma umudu ile Anadolu’nun ücra bir köşesine zorunlu hizmete gönderilen öğretmen Samet’i konu alıyor. Heyecanla beklenen yapım, acımasız hayatın zorluklarını Nuray öğretmen ile aşan Samet’in hikayesine odaklanıyor.

Okumaya Devam Et

Günün Haberi

Sinema Salonlarının Açılış Tarihi Yine Ertelendi

Bu son olsun.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Sinema Salonlarının Açılış Tarihi Yine Ertelendi

Sinema salonlarının açılış tarihi dün yapılan kabine toplantısı ile bir kez daha ertelendi.

İçişleri Bakanlığı tarafından tüm il valiliklerine iletilen Sinema Salonlarının Faaliyetlerinin Ertelenmesi konulu yeni ek genelge ile sinema salonlarının açılış tarihi bir kez daha ertelendi. Öncesinde 1 Nisan‘da yeniden faaliyete girmesi planlanan sinema salonlarının açılış tarihi 12 Mayıs‘a ertelendi.

Yaz aylarında yeni yeni açılmaya başlayan ve geçtiğimiz aylarda vizyona girme cesareti gösteren filmlerle normalleşme adımları atan sinemaların, 17 Kasım 2020 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısı sonucunda yıl sonuna kadar kapatılacağı açıklanmıştı. Sinemaların 2021 ile tekrar faaliyete geçmesi planlanırken yıl sonunda yapılan ek genelge ile bu tarihin 1 Nisan 2021 olacağı duyurulmuştu. Şimdi ise bu tarih artan vaka sayısı nedeniyle 12 Mayıs‘a alındı.

Okumaya Devam Et

Türkiye

Yabancı Damat’ın Eleni’si Ayla Karaca Hayatını Kaybetti

COVID-19 nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Yabancı Damat'ın Eleni'si Ayla Karaca Hayatını Kaybetti

Yabancı Damat dizisindeki Eleni karakteri ile tanınan Ayla Karaca, COVID-19 nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Asıl adı Atina Miloharakti olan oyuncu Ayla Karaca, COVID-19 nedeniyle hayata gözlerini yumdu. Uzun süredir bakım evinde kalan Karaca, Yabancı Damat dizisindeki Eleni karakteri ile tanınıp çok sevilmişti.

 Ayla Karaca Hayatını Kaybetti

17 Mart Çarşamba günü İzmir’de hayatını kaybeden Karaca‘nın cenazesi, bugün saat 12:00’da Uzunçayır Rum Ortodoks Mezarlığı’ndaki aile kabristanında toprağa verilecek.

Okumaya Devam Et

Popüler