Cillian Murphy A Quiet Place’in Devam Filmine Katılabilir

Günün Haberi Hollywood

John Krasinski’nin yazıp yönettiği korku ve gerilim filmi A Quiet Place’in devam filmine Cillian Murphy dahil olabilir.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında vizyona giren, John Krasinski’nin yazıp yönettiği korku ve gerilim filmi A Quiet Place’in devam filmi için hazırlıklar başladı.

Dağıtım şirketi Paramount, 17 milyon dolarlık bütçesine karşılık tüm dünyada 332 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ‘Sessiz Bir Yer’in devam filminin 15 Mayıs 2020 tarihinde gösterime gireceğini açıklanmıştı. Başrolünde ilk filmden hatırladığımı Emily Blunt’ın yer alacağı A Quiet Place 2’nin yönetmenliğini ve senaristliğini yine John Krasinski üstleniyor.

Henüz oyuncu kadrosu açıklanmayan filmde Emily Blunt’a eşlik edecek isimin Cillian Murphy olacağı iddia edildi. Hala BBC dizisi Peaky Blinders dizisinde rol alan Murphy’nin bu teklife ne cevap vereceği ise merak konusu.

A Quiet Place, iki çocuklu bir ailenin hiç konuşmadan, yalnızca işaret diliyle anlaşarak yaşamını sürdürmesini konu alıyor. Sese duyarlı bir varlıktan korunmaya çalışan ailenin planları bekledikleri gibi gitmiyor ve sessizlik içinde bir hayatta kalma mücadelesi başlıyor.

A Quiet Place 2’nun çekimlerine 8 Temmuz 2019’da başlanması planlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up