“Çılgın Max”te Furiosa’nın Akıbeti

Dünya Genel

Furiosa, Çılgın Max‘in yeni filminde yer almayacak. Yılın en popüler yapımlarından Çılgın Max‘in devam filminde Charlize Theron‘u göremeyeceğiz.

Bu yılın Oscar için iddialı yapımları arasında gösterilen fantastik-aksiyon filmi Çılgın Max: Öfkeli Yollar‘ın devam filmine dair haberler, gündemden düşmüyor.

furiosa theron

Filmin yönetmeni George Miller, merakla beklenen devam filminde Charlize Theron‘un canlandırdığı Furiosa karakterinin yer almayacağını açıkladı.

Miller, açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi ve serinin daha sonraki devam bölümlerinde Theron ile tekrar çalışma ihtimaller bulunduğunu belirtti.

Bir süre sonra Furiosa ile Max‘in arasında bir iletişim olacağına değinen yönetmen fazla ayrıntı vermekten ise kaçınıyor.

Çılgın Max‘in devam filmiyle ilgili şimdiye kadar netleşen çok az şey var ve bunlardan biri de planlanan en az 2 devam filmi olduğu.

——————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up