Film > Dünya > Hollywood 8 ay önce

Sinefesto

Çığlık Yönetmenlerinden Yeni Film

Çığlık 6 filminin yönetmenleri bir sonraki projeleri için anlaştılar. Seyircilerin koltuklarında rahatsız bir şekilde kıpırdandığı bir sonraki proje olma potansiyeline sahip.

Scream VI hala gişe listelerinde üst sıralarda yer alıyor ve Ghostface'in Manhattan'daki bahar tatiline eşlik eden kritik ve mali beğeninin ardından film, küresel gişede bir franchise rekoru kırdı ve ABD gişesinde bu hafta sonu 100 milyon doları aştı. Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett'in yeni projesinde klasik Universal karakterlerini içereceğine dair pek çok spekülasyon var.

Deadline, Radio Silence'ın geçen yılki Scream'in çıkışından sonra bu projeyi bir sonraki projesi haline getirmeyi planladığını ancak bu filmin gişe başarısı göz önüne aldığında, Paramount'un çok hızlı bir şekilde bir devam filmi için yeşil ışık yaktığını ve bir yıl içinde sinemada olduğunu bildirdi. 

The Hollywood Reporter, filme bir noktada Drakula'nın Kızı adının verildiğini ve bir grup genci kaçıran talihsiz bir grubun etrafında döndüğünü ve bunlardan birinin - tahmin ettiğiniz gibi - kızı olduğunu ekliyor. Drakula'nın, kaçıranların kanlı sonuçlarıyla.

Deadline raporu, Nicolas Cage'in Drakula rolünde olduğu yakında çıkacak olan Renfield filmi ile bu isimsiz canavar gerilim filminin benzersiz bir deneyim sunacağını belirtiyor. Klasik karakterleri kutlarken modern izleyiciler için efsaneleri yeni bir yöne götürme şansı sunarken efsanevi canavar mitolojisini ele alın.

Collider.

İlginizi Çekebilir