Ciddi Bir Buz Devri Filmi Geliyor

Dünya Yakında

Buzul çağını daha önce şu günlerde yenisini beklediğimiz Ice Age filminde gördük. Eğlenceli animasyon serisinin başrolünde soyları tükenmiş birkaç hayvanlar vardı ve epey gülmüştük. Ancak bu seriyle ilgisi olmayan ve benzer bir dönemi anlatacak olan ciddi bir film geliyor: Epik Buz Devri orijinal adıyla The Solutrean.

Yönetmenliğini Labert Hughes‘in yapacağı Epik Buz Devri filminde Kodi-Smit McPhee başrolde olacak. Jóhannes Haukur Johannesson, Jens Hultén, Natasha Wilson, Marcin Kowalczyk ve Spencer Bogaert ise filmde diğer rol alacak isimler.


Laber Hughes, Epik Buz Devri filmi hakkında “karakterlerimiz düştükleri durumdan kurtulmak için zorlukları aşıp, acımasız doğa ile mücadele ederek evlerine dönmeye çalışırlar. Solutrean özellikle bilim adamlarının yaklaşık 20 bin yıl önce Amerika’ya yerleştiğini düşündüğü Avrupalılar kurgulanarak yazıldı. Proje nasıl mı doğdu? Hughes, fikriyle Studio 8’ten Jeff Robinov’a geldi ve fikrini iyi bir şekilde bize sundu. Sonrasında Daniele Sebastian Wiedenhaupt Studio 8 için bunu senaryo haline getirdi.

Labert Hughes yapımcılığı Andrew Rona ile birlikte yapıyor. Rona, ayrıca Silver Pictures eski başkanıydı ve Hughes bu şirket için Book of Eli’yi yönetti.”  dedi.
The Solutrean’ın çekimleri Kanada ve İzlanda’da yapılıyor.

mahkeme-banner

____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up