Christopher Robin’den Yeni Fragman

Günün Haberi Hollywood
Christopher Robin’den Yeni Fragman
Ewan McGregor ve Hayley Atwell’in başrollerini paylaştığı “Christopher Robin” filminden yeni bir fragman yayımlandı.

Gerçek insanlarla animasyon karakterlerini bir araya getiren filmde ikiliye Bronte Carmichael, Mark Gatiss, Adrian Scarborough ve Roger Ashton-Griffiths gibi oyuncular eşlik ediyor.

Filmin seslendirme kadrosunda ise Jim Cummings (Winnie The Pooh), Chris O’Dowd (Tigger), Toby Jones (Baykuş), Peter Capaldi (Tavşan), Sophie Okonedo (Kanga) ve Nick Mohammed (Piglet) yer alıyor. Macera ve animasyon türündeki filmin yönetmenlik koltuğunda, “Düşler Ülkesi”, “Lütfen Beni Öldürme”, “Quantum of Solace” ve “Dünya Savaşı Z” gibi filmlerden tanıdığımız Marc Forster bulunuyor.

Filmin Konusu

Christopher Robin artık bir yetişkindir. Çok çalıştığı, az para kazandığı ve geleceğini göremediği bir işe hapsolmuştur.  Kendi ailesini kurmuştur ancak işi hayatına dönüştüğü için karısına ve kızına çok az vakit ayırabilmektedir. Christopher, saf ve bal delisi oyuncak ayısı ve arkadaşlarıyla geçirdiği çocukluğunu unutmuştur.  Ancak, Christopher yıllardır sarılmaktan ve oyunlardan hırpalanmış olan Winnie the Pooh ile yeniden bir araya geldiğinde, arkadaşlıkları tekrar yeşerir. Bu Christopher’a çocuksu merakına ait günlerin onun gençliğini belirlediğini ve hiçbir şey yapmazken aslında ne kadar önemli birşey yaptığını hatırlatır.

Christopher Robin, ülkemizde 3 Ağustos 2018‘de gösterime girecek.

Dublajlı Fragman

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up