Christopher Nolan’ın Yeni Filminde Başrol Belli Oldu

Günün Haberi Hollywood

John David Washington, Christopher Nolan’ın yeni filminde başrol olacak.

Son olarak Dunkirk ile karşımıza çıkan Christopher Nolan, bu kez bir romantik gerilim filmi çekecek olmasıyla gündeme geldi. Prodüksiyon tarihinin geçtiğimiz günlerde duyurulduğu filmin başrolünü Denzel Washington’ın oğlu, Blackkklansman filminin başrolü John David Washington üstlenecek.

Inception, Dunkirk, Batman serisi, Prestij, Memento, Interstellar gibi Hollywood’un en çok konuşulan filmlerine imza atan Christopher Nolan’ın yeni film projesinden yeni detaylarlar gelmeye devam ediyor. Bir romantik gerilim olacak olan filmin adı henüz belli değil. Film projesinin prodüksiyonuna ise 2019’un Haziran ayı içerisinde başlanacağı bilinenler arasında yer alıyor. Warner Bros daha önce de filmin 2020 yılının Temmuz ayı içerisinde izleyicileriyle buluşacağını belirtmişti. Ayrıca filmin Inception ile North by Northwest arasında bir tonlamaya sahip olacağı ifade edildi.

Usta yönetmen Christopher Nolan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Memento filminin yeniden beyaz perdeye uyarlanacağı bilinenler arasında yer alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up