“Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Üç Film Uzunluğunda”

Hollywood

Christopher Nolan’ın yeni filmi hakkında konuşan Robert Pattinson, son yıllarda gördüğü en çılgın proje olarak tanımladığı filmin üç film uzunluğunda olduğunu söyledi.

Son olarak Dunkirk ile karşımıza çıkan Christopher Nolan, bu kez romantik gerilim filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Denzel Washington’ın oğlu, Blackkklansman filminin başrolü John David Washington‘ın başrolünü üstleneceği filmin oyuncu kadrosuna Robert Pattinson ve Elizabeth Debicki de dahil edilmişti.

Henüz konusunun belli olmadığı filmin 17 Temmuz 2020 tarihinde vizyona gireceği açıklanmıştı. Dunkirk’te olduğu gibi IMAX’te gösterilecek olan filmin; büyük ölçekli, yenilikçi bir aksiyon filmi olacağı söyleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Robert Pattinson USA Today’e verdiği röportajda Nolan’ın senaryosunu etkileyici bulduğunu ve film için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. Nolan’ın yeni filminin son yıllarda gördüğü en çılgınca şey olduğunu söyleyen Pattinson, filmin üç film uzunluğunda olduğunu belirtti.

Oyuncunun sözleriyle neyi kastettiğini tam olarak anlaşılmasa da Nolan cephesinden seyirciyi şaşırtacak bir projenin geleceği daha net ifade edilmiş durumda.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up