Christopher Nolan’ın Tenet filmi bir kez daha ertelendi

Günün Haberi Hollywood
Christopher Nolan’ın merakla beklenen Tenet filmi, üçüncü kez ertelendi.

Christopher Nolan‘ın merakla beklenen Tenet filminin vizyon tarihine bir gecikme daha eklendi. Geçtiğimiz haftalarda 12 Ağustos’ta vizyona gireceği belli olan filmin, Warner Bros. tarafından yeniden ertelendiği açıklandı.

Asya ülkelerinde sinemaların normalleşme sürecine girmesiyle birlikte vizyondaki filmlere ilgi yoğunlaşmaya başladı. Ancak ABD’de salgın seyri beklenenin aksine olunca, sinemaların açılış tarihinde de gecikme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Box office analisti Eric Handler, salgın koşulları göz önüne alındığında sinemaların ülke genelinde açılmasının en erken Eylül ayında olacağını açıklamıştı. Bu haberle birlikte Tenet ve Mulan gibi yüksek bütçeli filmlerin vizyon tarihlerinde değişiklik yaşanması bekleniyordu.

Warner Bros. henüz resmi olarak yeni bir tarih açıklamasa da, Eylül ayının vizyon tarihi için en iyi ihtimal olacağı düşünülüyor.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up