Christopher Nolan, Warner Bros.’la Tekrar Çalışmayabilir

Hollywood Manşet

Uluslararası yayın şirketi “Warner Bros.” 2021 yılında vizyona girecek olan filmlerinin eş zamanlı olarak HBO Max’te de yayınlayacağını açıklamış, mevcut açıklamaya usta yönetmen Christopher Nolan’dan sert bir eleştiri gelmişti. Bu eleştirilere Wall Street Journal’dan gelen raporla yenileri eklendi.

Warner Bros.2021 yılı itibari ile vizyona girecek olan filmlerini eş zamanlı olarak HBO Max‘te yayınlayacağını açıklamıştı. Bu açıklama sinema dünyasında çok yankı bulup ağır eleştirilere maruz bırakılmıştı. En sert eleştiri ise stüdyonun 20 yıldır birlikte çalıştığı usta yönetmen Christopher Nolan‘dan gelmişti. Şimdi o eleştirilere bir yenisi daha eklendi. Wall Street Journal’dan gelen rapora göre Nolan‘ın bu politika dahilinde Warner Bros.‘la çalışmasının mümkün olmadığı açıkladı.

Yaptığı filmlerin sinemalarla eş zamanlı olarak HBO Max‘te yayınlanmasına karşı çıkan yönetmen, 20 yıl içinde Warner Bros.‘la birlikte Dark Knight Üçlemesi, Interstellar, Dunkirk, Inception ve son olarak Tenet gibi büyük ve adından söz ettiren yapımlara imza atmıştı. 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up