Christian Bale Marvel’ın Kötü Adamı Olacak

Günün Haberi Hollywood
Christian Bale, Marvel’ın Natalie Portman başrollü Thor: Love And Thunder filminde kötü adamı canlandıracak.

Taika Waititi‘nin imzasını taşıyan Thor: Ragnarok, Marvel filmlerine yeni bir soluk kazandırarak güçlü kadrosuyla 2017’nin öne çıkan yapımları arasında yer almıştı.

Marvel bu başarının ardından serinin devam etmesi gerektiğine karar vermiş, yeniden Waititi‘nin yazıp yöneteceği bir film için hazırlıklara başladı. Geçtiğimiz sene Temmuz ayında Marvel Sinematik Evreni yeni evresi için planlanan projelerin arasında yeni film Thor: Love and Thunder ismiyle tanıtıldı.

Bazı değişikliklerin yapıldığı seride bu kez Natalie Portman‘ın Thor karakteriyle seyirci karşısına çıkacağı açıklanmıştı. Filmde kötü adam rolüyle yer alması için de usta oyuncu Christian Bale ile görüşüldüğü belirtilmişti.

Marvel evreninde Valkyrie karakterine hayat veren Tessa Thompson, Westworld’ün 3. sezon galasında ET kanalına Thor: Love and Thunder filminde Christian Bale’ın kötü adam rolüyle seyirci karşısına çıkacağını açıkladı.

Son olarak Ford v Ferrari ile seyircilerin karşısına çıkan Bale, The Dark Knight Rises’tan beri ilk kez bir süper kahraman filminde rol alacak.

Thor: Love and Thunder, 5 Kasım 2021’de sinemalardaki seyircisiyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up