Christian Bale Batman’in Dünyasına Dönecek mi?

Dünya

Warner Bros.’un Nolan’ın Batman serisinden bazı aktörleri yeni evrene dahil etmek istediği ortaya çıktı.

 

Warner Bros.’un Nolan Batman serisinden bazı aktörleri yeni evrene dahil etme isteğinin ardından Zack Snyder’in Christian Bale’i DC filmleri için Batman’den tamamen farklı bir karakter için önerdiği gelen bilgiler arasında.

terminator4-christian-bale
Konu hakkında Zack Snyder, “Bu bir gerçek ki yeni film Christopher Nolan’ınkilerden farklı bir evrende ve bundan dolayı Christian Bale’i eski rolü için düşünmedik fakat belki onu farklı bir parça haline getirebiliriz. Bunun hakkında kısaca konuştuk. Ben sadece Christian’ın projenin farklı bir parçası olmasını istiyorum. O bunu yapabilir mesela makyajla Alfred olabilir. Hayır! Tabii ki de değil. Siz ne demek istediğimi anladınız.

Christian Bale Batman
İnsanlar ve stüdyo bana, ‘Diğer filmlerden kimleri aldın?’ diyebilir ve bu ‘Haydi ama çocuklar, anlayışlı olalım, bu bambaşka bir dünya.’ Nolan’ın yarattığı Batman evreninde Superman’in varlığı çok zor olabilirdi. Bu evreni yeniden yapmamızın sebeplerinden de biri, tüm karakterleri birbirleriyle birlikte olabilecek şekilde tasarlamış olmamız. Bu Batman’in bu dünyaya adapte olabilmesi için gerekliydi.” dedi.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up