Chris Evans Kaptan Amerika Rolüne Veda Etti

Hollywood

Chris Evans, 8 yıldır canlandırdığı Kaptan Amerika rolüne veda etti.

2011 yılında Kaptan Amerika rolüyle seyirciyle buluşan Chris Evans, 8 filmine dahil olduğu Marvel evrenine veda etti.

Avengers 4’ün çekimlerini tamamlayan oyuncu, serinin ve canlandırdığı karakterin hayranlarıyla duygusal bir mesaj paylaştı. Twitter üzerinden takipçilerine seslenen oyuncu; “Resmi olarak Avengers 4 sahnelerimi tamamladım. En basit tarifle duygusal bir gündü. Son 8 yıldır bu rolü oynamak bir onurdu. Kameranın önünde, kameranın arkasında ve izleyicilerin arasındaki herkese verdikleri anılar için teşekkür ederim. Sonsuza kadar minnettarım.” dedi.

 

 

Zayıf ve birçok hastalıktan muzdarip olmasına rağmen ülkesine hizmet etme aşkıyla yanıp tutuşan bir gençken, riskli bir deney için gönüllü olup şimdi olduğu süper askere dönüşen Steve Rogers’ın hikayesi, Marvel evreninin en önemli ve bilinen hikayelerinden biri. Avengers serisinin son filmi Avengers: Infinity War’da hayatta kalmayı başaran Kaptan Amerika’nın, Marvel’ı bir sonraki evreye taşıyacak olan Avengers 4’te seyircilere veda edeceği biliniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up