Charlize Theron’un Yeni Filmi Netleşti

Dünya

Charlize Theron, yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo’nun üstlendiği The Gray Man filminin başrolünde yer alacak.

Cani, Prometheus ve Çılgın Max: Öfkeli Yollar gibi filmler ile tanınan Charlize Theron, Anthony ve Joe Russo‘nun yöneteceği The Gray Man filmi için kamera karşısına geçecek.

mark-greaney2

Mark Greaney‘in aynı adlı romanından uyarlanan film, daha önce Brad Pitt‘in yer alacağı haberleriyle duyulmuş fakat hazırlık aşamasında yaşanan sorunlar sebebiyle proje yarıda kesilmişti. Senaryoda başrol oyuncusu karakterin cinsiyeti değiştirilerek Charlize Theron’da karar kılındı. Theron, CIA ajanı Gentry rolünü canlandıracak.

The Gray Man’in yapımcılığını Joe Roth ve Palak Patel üstleniyor.

Court Gentry ya da bilinen ismiyle The Gray Man kılık değiştirme konusunda uzman bir CIA ajanıdır. Bir işten diğerine geçer, imkansız görevleri başarıyla sonuçlandırır. Gentry yaptığı her işle dikkatleri üzerine çeker fakat dünyada Gentry’den daha ölümcül insanlar vardır. Bir süre sonra kendini, yaşamak için öldürmek ile öldürmek için yaşamak arasında belirsiz bir yerde bulur.

—————————————————–?

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up