Charlize Theron Roman Uyarlaması ile Geliyor

Hollywood Yakında
Charlize Theron Roman Uyarlaması ile Geliyor

Ünlü oyuncu Charlize Theron‘un yeni projesi belli oldu. Yakın zamanda Hızlı ve Öfkeli 8‘de göreceğimiz aktris, önümüzdeki aylarda yapımcılığını da üstlendiği Need to Know filmi ile karşımıza çıkacak.

Karen Cleveland‘ın romanından beyaz perdeye aktarılacak olan filmde Charlize Theron CIA analisti olarak çalışan bir anneyi canlandıracak. Clevland‘ın kaleme aldığı roman henüz okurlarla buluşmadı. Romanın ve büyük ihtimalle filmin konusu şöyle: Ailesine düşkün bir kadın ve aynı zamanda CIA analisti olan başkarakterimiz bir sabah ABD’de bir Rus örgütünü açığa çıkarmak üzere dijital dosyaları tararken, işini, ailesini ve hayatını tehdit eden şaşırtıcı bir gerçeği keşif eder ve ardından gerilim ve aksiyon dolu bir macera başlar.

Filmin vizyon tarihi henüz net değil. Cani filmindeki başarılı performansı ile 2004 yılında Oscar alan oyuncunun hali hazırda üç projede daha oynadığını farz edersek filmin gelecek yıl sinemalara uğrama olasılığı yüksek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up