Charlie Says’ten İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood

Charles Manson’ın hayatını anlatan Matt Smith başrollü Charlie Says filminden ilk fragman yayınlandı.

Matt Smith’in katil ve tarikat lideri Charles Manson’a hayat verdiği Charlie Says filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Suç ve drama filminin oyuncu kadrosunda Suki Waterhouse, Sosie Bacon, Marianne Rendon, Merritt Wever, Chace Crawford, Annabeth Gish, Kayli Carter ve Grace Van Dien gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Kanadalı yönetmen Mary Harron üstleniyor.

Üç genç kadın, Susan Atkins, Patricia Krenwinkel ve Leslie Van Houten, ünlü Manson cinayetleri davası sonucunda idam cezasına çarptırılır. Fakat 1972 yılında Kaliforniya’da idam cezası kaldırıldığı için üçlünün cezası müebbet hapse çevrilir. Genç bir yüksek lisans öğrencisi olan Karlene Faith, bu aşamada hikayeye dahil olur. Karlene Faith mahkumlara ders vermek için hapishaneye gider ve onunla birlikte, dehşet verici suçlarının gerçekliğiyle yüzleşen kadınların dönüşüm aşaması başlar.

Prömiyerini geçtiğimiz sene Venedik Film Festivali’nde gerçekleştiren Charlie Says’in Amerika’da 10 Mayıs tarihinde gösterime girmesi bekleniyor. Filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up