Cem Yılmaz’dan Üçüncü Film Geliyor

Günün Haberi Türkiye

Cem Yılmaz Karakomik Filmler’in üçüncü filmini açıkladı: Emanet

Ocak ayında Karakomik Filmler adlı 60 dakikalık iki ayrı filmi, tek film olarak seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı. Komedyen, sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına “Dev kadroyu sonra açıklarım. Mart 2019’da sinemalarda” notunu düşerek Emanet adlı filmin çekimlerine başladığını duyurdu.

Serinin ilk 60 dakikalık filmi olan Kaçamak, 4 kafadarın çıktıkları detoks tatilinde başlarına gelen komik olayları anlatıyor. Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur başrolde. Kaçamak filminin hemen arkasından vizyona girecek olan 2 Arada filminde Cem Yılmaz, Ayzek isimli bir çaycıyı canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Cem Davran gibi isimler bulunuyor.

Kaçamak ve 2 Arada isimli 60 dakikalık ve bağımsız hikayelere sahip bu filmler; tek bir film olarak Ocak ayında vizyona girecek. Emanet adlı üçüncü film ise Mart ayında vizyona girecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Evet @karakomikfilmler 3.film EMANET ! Dev kadrosunu sonra açıklarım. Mart 2019 da sinemalarda.

Cem Yılmaz (@cmylmz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up