Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar Yıllar Sonra Bir Araya Geldi

Manşet Türkiye

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy tarafından İstanbul’da düzenlenen, sinema ve televizyon sektöründeki genel sorunların ve yapılması gerekenlerin konuşulduğu toplantıya Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın da aralarında bulunduğu ünlü isimler katıldı.

Bakan Ersoy, İstanbul’daki çalışma ofisinde, yapımcılar Necati Akpınar, Timur Savcı, Muzaffer Yıldırım ile Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’la bir araya geldi. DHA’nın haberine göre,  Ersoy, sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleriyle, yaklaşık 1 saat görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, sektörün genel sorunları ve yapılabilecekler değerlendirildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, görüşmede, sinema sektörünün Türkiye için çok önemli olduğunu vurguladı. Ersoy, yapımcılara, oyunculara ve sektörün tüm bileşenlerine bakanlık olarak gerekli desteği vereceklerini kaydetti. Bakan Ersoy, ayrıca sadece sinema değil, kültür ve sanat dünyasının diğer tüm alanlarına da gereken hassasiyetin gösterileceğini dile getirdi.

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın yıllardır aralarında olan dargınlık söylentileri de bu sayede artık ortadan kalkmış oldu. İkilinin beraber katıldıkları toplantı sonrası akıllara “Yeni bir film projesi gelir mi?” soruları da beraberinde geldi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up