Cem Yılmaz Malatyalı Sinemaseverlerle Buluşacak

Festivaller Manşet Türkiye

8. Malatya Uluslararası Film Festivali, Cem Yılmaz ve ‘Arif V 216’ filminin ekibini Malatya’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliği’nin katkılarıyla 9-15 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek8. Malatya Uluslararası Film Festivali, usta komedyen Cem Yılmaz ve “Arif V 216” filminin ekibini Malatya’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Beyazperdeye 1998 yılında Her Şey Çok Güzel Olacak isimli film ile adım atan usta komedyen Cem Yılmazaralarında Türk Sineması’nın en sevilen komedi filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A.HokkabazA.R.O.GYahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol alan usta komedyen, senaryosunu da kendi yazdığı ‘Arif V 216 filminde başrolleri Ozan GüvenFarah Zeynep AbdullahZafer Alagöz ve Özkan Uğur ile paylaşıyor.

ŞENER ŞENER’E ÖDÜLÜNÜ TAKDİM EDECEK

Festivalin aynı zamanda açılış günü olan 9 Kasım’da ‘Komedi Kuşağı’nda ‘Arif V 216′ filminin gösterimine ekibiyle birlikte katılacak olan Cem Yılmaz, Malatyalı sinemaseverlerle buluşacak. Cem Yılmaz, aynı akşam düzenlenecek açılış galasında, bu yıl Onur Ödülü’ne layık görülen büyük usta Şener Şen’e ödülünü takdim edecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up