Cem Yılmaz Filminin Galasına Oğluyla Katıldı

Türkiye

Cem Yılmaz yeni filminin galasına oğlu Kemal ile birlikte geldi.

Ünlü komedyenin bugün vizyona giren filmi Ali Baba ve 7 Cüceler‘in galası dün akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapıldı.

ali baba gala

Cem Yılmaz’ın 3 yaşındaki oğlu Kemal ile bir örnek giyinerek katıldığı galaya, filmin oyuncularının yanı sıra, iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Oyuncular mavi halıdan yürüyerek salona geçerken Cem Yılmaz kucağında oğlu ile basın mensuplarının karşısına geçerek: “Kemal’in ilk galası çok heyecanlı. İlla gelip bir şarkı okuyacağım dedi. Filmde abim de oynuyor, kız kardeşim de bizimle beraber geldi. Annem, babam içeride. Ben de sünnetimden beri hiç papyon takmamıştım, çok heyecanlıyım. Filmimiz muhteşem, çok görkemli bir gala” şeklinde konuştu.

Yönetmenliğini, senaristliğini ve başrolünü Cem Yılmaz’ın üstlendiği Ali Baba ve 7 Cüceler filminin diğer başrollerini Irina Ivkina, Zafer Algöz ve Çetin Altay paylaşıyor.

————————————————————

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up