Cehennem Silahı Dönüyor

Diziler Dünya

Önümüzdeki yıl uyarlamalar yılı olacak, tanıdığımız isimleri farklı mecralarda izleme imkanı geçecek elimize.

Kimi eser çizgi romandan diziye, kimi de animeden sinemaya… Bir de beyaz perdeden beyaz ekrana geçiş yapacaklar var. En son gelen uyarlama bilgisi  1987 – 1998 yılları arasında beyaz perdede izlediğimiz Cehennem Silahı serisi.

cehennem silahı 2

Başrollerinde Mel Gibson ve Danny Glover’ın yer aldığı, iki Amerikan polisinin başından geçen olayları konu alan seri, yayınlandığı yıllarda kendisine bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Toplasanız koca bir polis teşkilatının başına gelmeyecek kadar çok olay yaşayan iki ortağın maceraları televizyona uyarlanacak. Dizinin senaryosunun Forever’ın yapımcısı Matt Miller‘ın elinden çıkması bekleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosu, çekim süreci gibi detaylar hakkında ise henüz bir bilgi yok.

Yorumlar

 

2 Yorum

  1. Annemin dizinde yatarken izlediğim en iyi film olarak hatırlıyorum. Evde tabii. Televizyonda reklam işinin bu kadar b*kunun çıkmadığı yıllarda. Yenisini de izleriz tabii. Annemin dizinde değil ama. Sinemada.

    Reply
  2. Hee diziymiş. Desene yine reklamlı yayına kaldık. (torrentten haberi yokmuş gibi)

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up