Cehennem Melekleri Çin’de uçacak…

Türkiye

Hollywood’un ünlü yıldızlarından Sylvester Stallone, Cehennem Melekleri 2 (The Expendables 2) filminin bir kısmını Çin’de çekmek istiyor.

Cehennem Melekleri ünlü oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.

Filmin ilkinde başrol oynayan Stallone, hem senaryosunu yazmış, hem de yönetmenliğinin yapmıştı.

Sylvester Stallone ile birlikte birçok aksiyon filmi yıldızının oynadığı Cehennem Melekleri (The Expendables) filminin ikincisi çekilecek. İlk filmde Stallone ile yanaşı Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren gibi ünlü aktörler de rol almıştı. Nu Image ve Millennium Films filmin ikincisinin bir kısmını Çin’de çekmeyi hedefliyor. Geçtiğimiz yıl film Çin gösterimlerinden 32 milyon dolar kazanmıştı. Ancak Çin yasaları ve filmin büyük bir bölümünün yerel firmalar tarafında dağıtımının yapılması dolayısı ile Nu Image ve Millennium Films sadece 1 milyon dolar alabilmişti. Şirketler şimdi de filmin ikincisinin bir kısmını Çin’de çekerek, bu ülkedeki gösterimlerden elde edilecek gelirden daha fazla pay alma anlaşması yapmak istiyor.

Bu arada Çinli aktör Donnie Yen’e de filmde rol alma teklifi yapıldı. Ancak Hong Kong kökenli aktörün teklifi kabul edip etmediği konusunda ise henüz bir bilgi yok. Aktörün Çin’de yapılacak sahnelerde rol alabileceği ifade ediliyor.

Henüz yapım aşamasında olan Cehennem Melekleri 2’de Sylvester Stallone ve Bruce Willis başrollerde oynayacak. Çin sahnelerini de Stallone’nin yazacağı filmi, Simon West yönetecek.

 

Advertorial: Alo! Facebook’tan Arıyorum…

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up