Cate Blanchett ve Jack Black Başrolde: The House with a Clock in Its Walls

Hollywood Manşet
Cate Blanchett ve Jack Black Başrolde: The House with a Clock in Its Walls
Başrollerinde Cate Blanchett ve Jack Black’in olduğu roman uyarlaması The House with a Clock in Its Walls’tan yeni bir fragman daha yayımlandı.

John Bellairs‘in aynı adlı omanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Eli Roth oturuyor, senaryo ise Eric Kripke‘nin kaleminden. Filmin kadrosunda Kyle MacLachlan, Owen Vaccaro, Renee Elise Goldsberry ve Collen Camp gibi isimler de yer alıyor.

Filmin Konusu:

Lewis Barnavelt, ailesinin ölümünün ardından gizemli amcası Jonathan’ın yanına Michigan’a gönderilir. Amcasını tanımaya çalışan Lewis, kısa sürede onun bir büyücü olduğunu keşfeder ve büyülü bir dünyaya adımını atar. Bu güç sadece iyi insanların elinde değildir. Kötü bir büyücü olan Isaac Izard, kıyametten sonra neler olacağını merak etmektedir. Bunun için de kıyamete neden olmak ister. Lewis, Isaac Izard’ın bu isteğini öğrenmiştir. Isaac amacını gerçekleştirmek için kara büyülü bir saat yapar. Saat var olduğu surece ilerleyecek ve kıyamet gününe gün sayacaktır. Saati Jonathan’ın evine saklayan Isaac zaman dolmadan önce ölür. Lewis ve amcası Jonathan zaman dolmadan ve saat Isaac’ın karısı Selena’nın eline geçmeden onu bulmak zorundadır.

 

Film, 21 Eylül 2018‘de vizyonda.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up