Cate Blanchett, Eli Roth’un Borderlands Filminde Lilith Rolüne Hayat Verebilir

Günün Haberi Hollywood
Eli Roth’un Borderlands filminde Lilith karakterini Cate Blanchett canlandırabilir.

Eli Roth’un yaklaşan Borderlands filmi hakkında ilk detaylar paylaşılmaya başlandı. Lionsgate çatısı altında hazırlanacak video oyun uyarlamasında Oscar ödüllü Cate Blanchett, Lilith rolüyle seyirci karşısına çıkabilir.

2009 yılında başlayan ve RPG-Shooter türünün en başarılı örneklerinden biri olan Borderlands oyun serisi, Pandora gezegeninde yaşanan olaylara odaklanıyor. Büyülü güçlere sahip olan Lilith ise piyasaya sürülen dört oyunun hepsinde de rol oynayan önemli bir karakter olarak biliniyor.

Oyun serisinin beyaz perde uyarlamasını Hostel serisi ve The House with a Clock in Its Walls gibi filmleriyle tanınan Eli Roth üstlenecek. Eli Roth‘un daha önce birlikte çalıştı Blanchett ile film için görüşme halinde olduğu söyleniyor.

Mad Max tarzı çorak bir atmosferde hazırlanması planlanan filmin vizyon tarihiyle ilgili henüz resmi bir açıklama ise yok.

Kaynak: Collider

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up