Cate Blanchett Başrolde: The House with a Clock in its Walls

Günün Haberi Hollywood
Cate Blanchett Başrolde: The House with a Clock in its Walls
Korku filmlerinden tanıdığımız Eli Roth’un bu defa fantastik bir öyküyü anlatacağı The House with a Clock in its Walls’tan ilk fragman yayımlandı. Başrolde ise Cate Blanchett var.

Lewis Barnavelt adındaki yetim bir çocuğun amcasının yanına taşınmasıyla büyülü ve tehlikeli bir dünyaya adım atmasını konu edinen film John Bellairs‘in aynı adlı gotik romanından beyaz perdeye uyarlandı. Filmin senaryosu Eric Kripke‘nin imzasını taşıyor.

The House with a Clock in its Walls’un Konusu

Ailesinin ölümünün ardından büyücü olan amcasının yanına taşınan Lewis Barnavelt, şimdiye kadar hiç bilmediği bir dünyaya adım atar. Lewis ve yeni ailesinin, kötücül bir büyücü olan Isaac Izard tarafından hazırlanmış, dünyanın sonunu getirecek saati bulup durdurmak için mücadele etmelidir.

Filmin başrolündeki Cate Blanchett‘e Jack Black ve Owen Vaccaro eşlik ediyor. Kadroda ayrıca Kyle MacLachlan, Renee Elise Goldsberry ve Collen Camp gibi isimler yer alıyor.

Film, 21 Eylül 2018‘de vizyona girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up