Casey Affleck İmzalı Light of My Life’dan İlk Fragman

Hollywood

Dünya prömiyerini Berlin Film Festivali’nde yapan Casey Affleck imzalı Light of My Life filminden ilk fragman yayınlandı.

Manchester By The Sea filmindeki performansı ile Oscar’da en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülen Casey Affleck, senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenmesinin yanında başrolünde de yer aldığı Light of My Life filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosunda Elizabeth Moss, Anna Pniowsky, Tom Bower, Timothy Webber ve Hrothgar Mathews gibi isimlerin yer aldığı film, kızını tamamı erkeklerden oluşan bir toplumda yetiştirmeye çalışan bir babanın hikayesini konu ediyor. Bir salgının dünyanın yarısını yok etmesinin üzerinden geçen on yılın ardından, bir baba ve kızı toplumdan uzak bir yerde yaşamaktadır. Adam, kadınların yok olmasına neden olan salgının başlarında doğan kızını sadece erkeklerin yaşadığı toplumda büyütmeye çalışır. Kızının erkek gibi görünmesini sağlayan ve onu insanlara erkek olarak tanıtan baba, erkek egemenliğindeki toplumda kızını korumak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

Film Berlin Film Festivali’nde son derece olumlu eleştiriler almayı başarmıştı. Light of My Life’ın Amerika’da 9 Ağustos tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up